piątek, 10 lutego 2017

FERIE !

Za wiele rozpisywać się nie będę. Ale w końcu doczekałam się ferii ! Mimo "prawie" odpoczynku od szkoły, mam ambitne plany :) A co z tego wyjdzie to nie wiadomo. Na pewno wpadnę na miasto na spacer, mam nadzieje że spacer wyjdzie super, przy okazji chce zrobić zdjęcia w mieście Szaście i nie wiem jak to wyjdzie. Ciężko mi się z nią pracuje w takich rozproszeniach ale mam nadzieje że, sesja wyjdzie !
A reszta w sumie będzie opierać się na spacerach i lenistwu :) Na pewno przez te 2 tygodnie wznowie treningi - chodzenie przy nodze, zostawanie w miejscu, odwołanie, tropienie no i znowu będziemy troszkę dłubać sobie w OBI :)
Co do mnie to pewnie pochłonę się w ćwiczeniach z rana no i posiedzę trochę w książkach. Klasa maturalna jest jednak najgorsza !
Byle te 2 tygodnie trwały jak najdłużej ! Tym co mają ferie życzę udanych i baaardzo aktywnych ;)
No i walentynkowo ! 

7 komentarzy:

 1. Zazdrościmy! Nasze się już kończą :'(
  Oby te 2 tygodnie były dobrze przez Was spędzone :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U ferie też się dopiero zaczynają :) życzę udanego wypoczynku od szkoły i przyjemnego spędzenia wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łączę się, u mnie co prawda sesja ale już po egzaminach więc też jakby ferie :D. Wypoczywajcie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ferie miałam jako jedna z pierwszych i.. strasznie nad tym ubolewam. Myślałam, że o wiele gorzej jest je mieć jako ostatnia grupa co miało miejsce w zeszłym roku.. Ale jednak nie. O wiele bardziej wolałabym mieć ferie jako ostatnia część Polski. Nam szybko minęły no i w zasadzie nic konkretnego nie robiliśmy. Dlatego życzymy, żeby chociaż wasze były udane :D
  Pozdrawiamy, Biscuit Life!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę Wam początku ferii, ale my już mieliśmy swoje, więc nie mogę więcej wymagać :D. Spełnienia wszystkich planów! ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Też zaczęliśmy ferie i również mamy ambitne plany na spędzenie tych 2 tygodni! :D
  Pozdrawiamy M&B

  OdpowiedzUsuń

Każdy nowy czytelnik i komentarz to duża motywacja do dalszego pisania :)